Odaklanan noktamız satış ise sizlerin hangi noktalardan geçeceğinizi çok iyi biliyoruz. Adımlarınızı beraber atıyoruz her satış sürecinde yanınızda oluyoruz.
 

E-Ticaret Nedir? E-Ticaret Desteğimiz

Elektronik ticaret ya da bilinen adı ile e-ticaret, ürün veya hizmetlerin eski usul bildimiğiz bir mağaza veya kapı kapı dolaşmak ile yapılan pazarlama teknikiğine çok daha uzak yeni nesil amaca en uygun internet ortamında pazarlanmasıdır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

E-Ticaret Sitesi Kurmak için gerekenler sadece 5 adımda sıralayabiliriz. İnternet Sitesinden ürün satmak bunlar sizin kendinize ait E-Ticaret Sitesi veya hazır pazaryerş alternetifini kullanabilirsiniz.
 
1. Yasal Bir Şirket Kurmak Gerekiyor
2. Kolay Kullanışlı Bir Site (E-Ticaret  Sitesi Şart Değil,  Pazaryerleri Kullanılabilinir.)
3. Pazarlamak İstediğiniz Ürün ve Hizmet Çeşitliliği
4. Amaca En Uygun Ödeme Yöntemi Kredi Kartıyla Taksitli Alışveriş, Kapıda Ödeme veya Havale
5. Ve En Son E-Ticaret Sitesi Kurduk artık satış gelecek demek yok! Dijital Kanallarda Reklam Şart. E-Ticaret Web Sitesi Kurulumunuzdan sonra satışlarınızı gerçekleştirmek için sizlere Dijital Reklam Konusunda yardımcı olmayı çok isteriz. Mavi yazının üzerine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Siteleri

Satış odaklı tasarlanan kullanıcı dostu kolay kullanım sunan tasarımları seçmek ve google aramalarında bulunurluğunu sağlamak aşamasında açılması hızlı olan bir E-Ticaret Sitesi seçmeniz şart.
Birçok E-Ticaret Sitesi yapan firmaları incelediğimiz en ucuz e-ticaret sitesi fiyatları, hazır e-ticaret sitesi gibi kelimeler ile müşteri çekmeyi amaçlamışlardır. Sizlere 5 sene sektör içindeki tecrübemiz ile söylemek istediğimiz kendi işinizi ne kadar çok önemsiyorsunuz bunu düşünün ve yapacağınız adımları, yaptıracağınız E-Ticaret Web sitesini özenle hazırlatmanız gerektiğini unutmayınız.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-Ticaret Sitesi fiyatlarımız için ilk önce pazarlamak istediğiniz ürün veya hizmet sektörüne daha sonra hedef kitlenizin ihtiyaçlarına ve en son sizin ihtiyacınız neler bunları gün yüzüne çıkarmamız gerekiyor. Sizleri dinlemeden ve anlamadan size yapacağımız E-Ticaret Sitesi ne kadar verimli olabilir ki? Sizleri önemsediğimiz görmeniz için ilk önce sizleri dinlemeli ve sizlere sunacağımız ilk iş indirimi ile birlikte vereceğimiz E-Ticaret Sitesi fiyat teklifinizi görmenizi arzuluyoruz.